• Свеж
Погодност Концепти Дизајни2бо Алатки НИВО Тв Штанд, Црна

Погодност Концепти Дизајни2бо Алатки НИВО Тв Штанд, Црна

DEN 3120.00

Од стока
Во магацинот

Оптимизирајте го вашиот простор Со Дизајни2го Нема Алатки 3 Ниво ТВ Стојат Од Погодност Концепти. Неговиот отворен концепт дизајн и современ стил совршено ќе се вклопат во вашата дневна соба или домашна студија. Ова парче има три нивоа на полици кои обезбедуваат доволно простор за сите ваши најважни работи за забава. Секоја полица е изградена од честички и меламин што му дава на ОВОЈ телевизор доживотна издржливост. Полиците се поддржани и од цевки од нерѓосувачки челик обложени со прав кои нема да ' рѓосуваат додека пластичните капачиња со гумени ѓонови го покриваат дното за да помогнат во заштитата на вашите подови. Составувањето на овој штанд е брзо и лесно без потребни алатки. Завршете го вашиот модерен простор со координативни парчиња Од Колекцијата Дизајни2го Со Практични Концепти. Практичност Концепти Дизајни2го Нема Алатки 3 Ниво Тв Штанд, Црни Карактеристики : Дел Од Дизајни2го Колекција Со Погодност Концепти. Современ и преоден стил. За Телевизори Широки до 32 Инчи. Максимална тежина НА ТВ : 50 килограми. Дрво жито ламинат во текот на честички изградба за сила и издржливост. Изграден од Нерѓосувачки Челик, Честички И Меламин. Ниско одржување, лесно за чистење и изградено за издржливост . Лесно Склопување Без Потребни Алатки. Собрани точка тежина : 22 фунти. Собрани димензии точка : (Л) 31.5 во. х (Ш) 15.75 во. x (H) 22.25 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пловечки Тв Штанд СО LED Светла 55 Ѕид Монтирани Пловечки Забавен Центар за до Телевизори ВИСОК Сјај Тв Конзола Со Врата И Складирање

Пловечкиот држач за ТВ Hommpa нуди силна носивост и е изработен со дебели панелни материјали и стабилен ха�

DEN 2.67