• Свеж
Овошје На Разбој Женска Најлонска Кратка Долна Облека, Пакет, Големини 6-10

Овошје На Разбој Женска Најлонска Кратка Долна Облека, Пакет, Големини 6-10

DEN 159.68

Од стока
Во магацинот

Добијте мазна удобност во текот на целиот ден Со Овошје Од Избраните Најлонски гаќички на Разбојот. Оваа 100% свиленкаста мазна најлонска гаќичка е се освен основна и ќе ве одржува да се чувствувате најдобро цел ден. Совршени за секојдневно носење или специјална пригода, овие лесни гаќи имаат совршен допир на чипка на појасот и лентите за нозе. Со традиционален пораст, класичната кратка силуета седи веднаш под папокот и нуди целосна покриеност на седиштата. Како и секогаш, Плодот на Гаќичките За Разбој е без ознаки и е направен со 100% памучна облога за дополнителна мекост. Овие убави основи на гардеробата сигурно ќе станат ваше ново одење. Задолжително складирајте ги овие задолжителни класици со нашиот удобен 6 пакет! Плод На Разбој Женски Избрани Најлон Краток, 6 Пакет : Најлон. 6 Пакет. Гаќи. 100% Најлон. Мека, Лесна Ткаенина. Свиленкасто, Мазно Чувство. Допир На Чипка на Половината и Лентите за Нозе. Избраните Бои Може Да Варираат. Таг Слободен. 100% Памук Лагер. Машинско Перење. Гарантирано Задоволство. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи