• Свеж
Маскирајте ја Дизни принцезата Девојки Делукс Бел Ноќта на вештерките

Маскирајте ја Дизни принцезата Девојки Делукс Бел Ноќта на вештерките

DEN 518.40

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко ќе биде наш гостин во овој прекрасен фустан од костуми на Бел Делукс. Овој прекрасен фустан има разнишани ленти со розети, сјајно здолниште на точки, драпено со пилум со розети, знаци на знаци и тијара. • Велур каросерија со сјајни печатени и златни исечоци • разгалени ленти со розети • Сјајно здолниште со точки со органза драпена пила со розети • знаци на знаци.

Детални спецификации

Додатоци на производи