• Свеж
Greenball Dirt Devil A T 25 8.00-12

Greenball Dirt Devil A T 25 8.00-12

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

GBC Dirt Devil е најпродавана продажна гума на Greenball ATV/UTV на сите времиња. Поддржано од над 20 години докажано работење, Dirt Devil е добро прилагоден за сите видови на терен. Може да се справи со нечистотија, чакал, тврд пакет и лесна кал со леснотија. Има длабока шајка V-тип што копа на терени, но сепак возењето е сè уште мазно и удобно. Носено во 22 големини, одговара на широк спектар на АТВ и други комунални возила што се користат во индустриски, фарма, лов, паркови и рекреација и други услуги за услуги. Стока.

Детални спецификации

Додатоци на производи