• Свеж
Машки шарен флип флоп

Машки шарен флип флоп

DEN 303.68

Од стока
Во магацинот

Вашата потрага по совршен летен флип -флоп заврши. За разлика од ефтиниот, еднократна пар на флип -апостолки, атлетските работи мажите шарени флип -флип имаат широк комфор, мек образложени раб и постепено стапало што вклучува поддршка од лак за да ве одржува удобно во текот на целиот ден. Шадена шема на влошката ги комплетира лесните флип -апостолки, кои се достапни во разновидни бои. Овие спортски сандали се совршено прилагодени за водење на вашите работи, разладување на плажа или само да се приближуваат околу вашата куќа. Овие машки флип-апостолки се суштински додаток на вашата обична гардероба за топло време. Атлетски работи машка шарена флип : 100% синтетички горе. 100% синтетичка надворешна плоча. Сандали од грло. Лесна конструкција. Мек обложен раб. Шарена шема на нога. Широкиот комфор за комфор се чувствува одлично пеш. Comfort Footbed вклучува поддршка од лак. Достапно во разновидни бои. Место чисто со влажна крпа, оставете да се исуши воздухот.

Детални спецификации

Додатоци на производи