• Свеж
Задебелен пејзаж патека на пејзажот Сцена Пејзаж сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Задебелен пејзаж патека на пејзажот Сцена Пејзаж сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : патека, природа, дрво, пејзаж, село, трева, пат, патека, дивина, сценографија. Дизајн од Ед Пениман.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студели индустрии Земји индустриски апстрактни геометриски форми кафеави тонови галерија за сликање завиткани платно печатено

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.33

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Симпатична поларна мечка семејство животно сина акварел сликарство платно wallидна уметност од Georgeорџ Дијахенко

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

DEN 3.33

Модни книги за глупости наредени глам потпетици убавина и модно сликарство, сиво пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33