• Свеж
Мејденформ Слатки Ништо Девојки Памук Кратка Долна Облека, 5-Пакет, Големини

Мејденформ Слатки Ништо Девојки Памук Кратка Долна Облека, 5-Пакет, Големини

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Обезбедување максимална удобност во текот на денот со мешавина од забавни отпечатоци и светли бои Оваа Кратка Долна Облека од 5 Пакувања од Мејденформ сигурно ќе го потресе светот на вашето мало девојче! 5-Пакет. Еластичен Појас. Без ознаки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Годерр 18м-8Ј Дете Деца Со Качулка Со Качулка Облека Момчиња Девојче Момче Блузи Со Долги Ракави И Долги Панталони Комплет Џемпер

Есенски Детски Дуксер Сет Девојки Момчиња Долги Ракави Долги Панталони Сет име На Производот : џемпер с�

DEN 2.33

Плетен Џемпер Од Кардиган За Деца Мали Момчиња Девојчиња Божиќни Цртани Елени Зимски Топол Плетен Џемпер Божиќни Врвови Со Долги

Големина : 100 Препорачана Возраст : 23 Години Биста : 60см / 23,62" Должина : 38см / 14,96" Големина : 110 Препорачана В�

DEN 383.84