• Свеж
Студели индустрии Земји индустриски апстрактни геометриски форми кафеави тонови галерија за сликање завиткани платно печатено wallид уметност, дизајн од ianулијан М

Студели индустрии Земји индустриски апстрактни геометриски форми кафеави тонови галерија за сликање завиткани платно печатено

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : неутрални тонови, апстрактни, модерни. Дизајн од ianулијана Маркукс.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Градски град Ступел Индустри, покрај водните канали, едриличари со рефлексија галерија, завиткано платно печатење wallидна уметност,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 495.84