• Свеж
Без граници џемпер за пуловер на јуниори со маска, сет од 2 парчиња

Без граници џемпер за пуловер на јуниори со маска, сет од 2 парчиња

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ажурирајте ја гардеробата со овој џемпер од пуловер од без граници. Совршено за обични излегувања или застој во затворен простор, тоа е ваш за кул, опуштен стил. Стил со соодветна маска за лице за да го завршите вашиот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на M. pullover. Екипаж. Акценти на предните секвенци. Вклучува маска за појавување. Овој производ не е за употреба на деца на возраст под 2 години. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. 64% полиестер/36% вискоза. Машина за перење. Увезени. Свитката и маска од џуниори од јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи