• Свеж
Денсо 221-Радијатор, Одговара изберете: 2012-КОЕФИЦИЕНТ НА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НА ТОЈОТА

Денсо 221-Радијатор, Одговара изберете: 2012-КОЕФИЦИЕНТ НА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НА ТОЈОТА

DEN 234.40

Од стока
Во магацинот

ДЕНСО е познат по ненадминатиот квалитет на своите производи. Пластични, бакарни или алуминиумски компоненти - не е важно. Нашите ДЕНСО радијатори се сигурни, лесни и направени да траат. Инвестицијата во ДЕНСО радијатор ќе плати дивиденда на долг рок. Радијаторите може да пропаднат предизвикувајќи протекување или неефикасно ладење. Ова може да доведе до тоа вашиот мотор да работи потопло, што пак создава вишок абење на моторот. ДЕНСО радијаторите се дизајнирани имајќи Ја предвид нашата филозофија За Прв Пат. Добивате радијатори кои лесно паѓаат без потреба од прилагодување, загради или модификација од секаков вид. Нашите радијатори се прецизно изградени за да го обезбедат вистинскиот дел, вистинското вклопување, за прв пат. Радијатор.

Детални спецификации

Додатоци на производи