• Свеж
Шик Насловна Лесли Ватенка Корица Памук Риба Скала Шема Шевове

Шик Насловна Лесли Ватенка Корица Памук Риба Скала Шема Шевове

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Обичен модерен јорган што е токму она што ви треба за да и дадете на вашата спална соба свеж, стилски изглед. Јорганот има зашиена шема од рибни размери со набраздени, набраздени детали и прирабничка граница. Направено со супер - мека претходно измиена 100% памучна ткаенина која е и прекрасна и издржлива. Спецификации : • Големина : БЛИЗНАК/Близнак XL • Шема На Бои : Лаванда • Број На Парчиња : 1 • Комплетот Вклучува : • 1pc Памучен Јорган (67" x 98") • Материјали : Луксузен фин чешлан 100% памук 200 TC, Ткаенина и Дизајн за полнење Памук : • Претходно Измиен 100% мек памук • моден напред секојдневен изглед со шема на зашиена риба со ручен, разбушавени детали И Карактеристики На Границата На Прирабницата : • ЛУКСУЗНО Меко Чувство За Одличен Ноќен Сон Со Помалку Фрлање И Вртење • вистинското полнење за Да Ви биде Удобно Кога Времето Ќе се загрее • изградено да трае со врвни Ткаенини и претпочитани Упатства за нега на Стручни шевови. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, исушете го ниско * Додадете 2 тениски топчиња во машината за сушење за да го забрзате сушењето И да додадете меки сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. ЛУКСУЗЕН 100% ЧИСТ ПАМУК-капакот на јорганот е изработен со фино чешлан супер мек претходно измиен 100% памук со врвен квалитет. ЛЕСЕН ХИПОАЛЕРГИЧЕН ФИЛ - овој јорган е исполнет со лесен хипоалергичен 100% памук. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашите модни јоргани се вклопуваат во стилот и функцијата за да ви дадат најдобар изглед и најудобна постелнина. МОДЕРЕН секојдневен-Моден напред поставен дизајн со шема на зашиени риби со рушени детали и прирабнички Граничен Пар со боја и дизајн координирани шеми За Перници На Фина. НАПРАВЕНО СО ВАС НА УМ-Секој Шик домашен близнак / близнак XL големина 100% памучен јорган е направен со строга контрола на квалитетот и дизајниран да и даде на вашата соба свеж, стилски изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи