• Свеж
Плишано куче за време на одмор, 15 “

Плишано куче за време на одмор, 15 “

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Донесете дома забавна кадифен за вашата сакана сезона оваа празнична сезона и кажете им дека размислувате за нив со ова празнично куче кадифен. Оваа кадифен од време на одмор е сè што ќе треба да бидете подготвени за давање подароци оваа празнична сезона и да им обезбедите на вашите пријатели и семејство супер забавно кадифен што сигурно го сакаат. Оваа кадифен куче е направен од полиестерски материјал што е супер мек на допир, што го прави совршен за играње дома или да се става на екранот на која било биро, ноќна ноќ или кревет. Доаѓа во сива боја на око и мери околу 15 инчи во висина. Оваа супер кул кадифен е сигурен дека ќе направи совршен додаток на колекцијата на вашиот малечки и да се вклопи во право со сите други нивни полнети пријатели. Workе работи исто како и за сите возрасни кои сакаат полнети животни или ги ценат нештата во животот. Подигнете го ова кадифен куче од време на одмор денес и видете го лицето на вашата сакана личност оваа сезона. Плишано куче за одмор, 15 "совршени за вашиот зимски сезонски дух. Забавен изглед за деца и возрасни. Одлично за сите видови деца кои сакаат полнети животни. Посакувано е еднократно.

Детални спецификации

Додатоци на производи