• Свеж
Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, бела

Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, бела

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Мобилната сенка на безжичен касарна од 1,5 "Регал недвижнини е една од најдобрите избори за максимална темнина во просторијата или приватност во секое време од денот или ноќта. Овој третман на прозорец со полиестер нуди екстремна издржливост со ПВЦ горната и долната железница во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во една ќелија во единечна ќелија во една ќелија Систем направен за да ја филтрира целата дојдовна светлина. За лесно прилагодување, едноставно држете ја долната железница и потоа нежно подигнете ја или спуштете ја клеточната сенка со рака. Клеточната сенка на безжичен затемнување е достапна во голем број на бои : бела, крем-бела, тен, тен, тен, тен -ит, песочно-бело, лате-бел и стерлинг сребро-бел. Овие мобилни нијанси на затемнување се неверојатен избор за спиење и направени да ги вклопат повеќето стандардни прозорци. Малите деца и домашни миленици се присутни. Бесплатни деца и миленичиња безбедни, затемнување, енергетски ефикасен, обезбедува приватност. Сенка Актуелна големина : 51.5 W x 72 L x 1.5d. Вистински до големина (без одземања). Ширина се вклопува во прозорецот Рамка 51,5 - 52 инчи ширина . Мобилниот може да се инсталира внатре или надвор од рамката на прозорецот . Вклучен е хардвер. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Детални спецификации

Додатоци на производи