• Свеж
Tuphell Industries Модерна жена Урбан Чикаго Градска графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс

Tuphell Industries Модерна жена Урбан Чикаго Градска графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : наметка, мода, женска, личност, девојка, жена, град, урбан, Чикаго, САД. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Амелија Нојс.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студената индустрија кралица пилешко со корги регален животински хумор Металик злато врамено лебдечко платно wallидна уметност,

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

DEN 3.33