• Свеж
Он. Систем за домашно кино безжичен субвуфер на Roku

Он. Систем за домашно кино безжичен субвуфер на Roku

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Преземете го следниот чекор во проширувањето на вашиот ONN. Аудио систем на домашен терен Roku и зајакнете го вашиот звук со 150 вати врвен бас! Се тресете заедно со чекорите за тресење на диносаурус, кои шетаат или се чудат на драматичните ниски тонови на Петтата симфонија на Бетовен, многу поблиску до длабокиот, природен звук Маестро наменет за нашиот безжичен сабвуфер лесно се спарува со вашиот ОНН. Roku Smart Soundbar и додава повеќе потопна длабочина и опсег на вашето искуство со слушање. Blast Onn.a Логичен следен чекор за вашето домашно аудио искуство, ОНН. Безжичен сабвуфер на Roku го бара ONN. Roku Smart Soundbar за работа. Ние сме на нешто тука. Ние ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна… да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn и вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот, како да размислите за прашањето, "Што треба да го гледам гледањето овој викенд " Спакувано со моќ : Возачот од 10 "ви дозволува да ја засилите јачината на звукот и да уживате во вашата забава со Дополнителен удар на моќни ниски фреквенции и громогласен одговор без искривување . Звук инспириран од кино : Донесете филмови и емисии во живот со срцев бас и избалансиран звук за театарско искуство во вашиот дом . Подигнете ја вашата музика : Додадете богат звук Длабочина и доживејте ја омилената музика како никогаш порано. Од вашата омилена плејлиста за танцување до духовна акустика, уживајте во длабоки падови за музика што можете да ја почувствувате. Ставете го насекаде : до вашиот телевизор. Покрај вашиот кауч. Под масата за кафе. Поставете го вашиот безжичен сабвуфер на Roku на кое било место до 30ft од вашиот телевизор за вашето совршено поставување . Лесно безжично поставување : Нема потреба да управувате со кабли низ вашата дневна соба. Само вклучете го на моќност и безжично спарете го за да уживате во богатиот бас . Не е потребно дополнително далечинско далечинско далечински управувач е сè што ви треба, така што нема да треба да жонглирате повеќе далечински управувачи додека стримирате . Автоматски ажурирања на софтвер : Onn. ™ • Безжичен сабвуфер на Roku автоматски се ажурира на најновиот софтвер, така што секогаш ќе го има најдобриот можен звук.

Детални спецификации

Додатоци на производи