• Свеж
Гилисо Женски Летен Краток Ракав В - Врат Врвови Шорцеви Удобна Домашна Облека Дводелни Комплети Костум

Гилисо Женски Летен Краток Ракав В - Врат Врвови Шорцеви Удобна Домашна Облека Дводелни Комплети Костум

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави В - Врат Шорцеви Удобна Домашна Облека Дводелни Комплети Костумкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет . 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женска Пригода : Дневен Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен, Сексислав должина : Краток Ракавкако да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Жена Поставува Големина.USUKEUBust Sleeve Waist Pant Должина На Горниот Делxlx-Голем101440118cm/46.46"24cm/9.45 " 83cm/32.68"50cm/19.69" 76cm/29.92 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"ракав : 24cm/9.45" Половината : 83cm/32.68 "Панталони Должина : 50cm/19.69" Врвот Должина : 76cm/29.92 " тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи