• Свеж
Пунтоко Плус Големина Блуза Клиренс, Жени Карирани Печатење Кардиган Копче Aut Палто Блуза Долна Облека Кошули Надворешна Облека Виолетова 10

Пунтоко Плус Големина Блуза Клиренс, Жени Карирани Печатење Кардиган Копче Aut Палто Блуза Долна Облека Кошули Надворешна Облека

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Со Долги Ракави Секојдневен Удобен Кардиган Со Цврста Боја Врвна Блузакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Врвови ,Печатење,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Ракав : 105см/41.34 "Ракав : 61см/24.02" Рамо : 38см/14.96 "Должина : 71.5 см/28.15". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 110см/43.31 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 72см/28.35". Големина : Л Големина. : Големт САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Ракав : 118см/46.46 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 73см/28.74". Големина : XL Големина. : X-Големt САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 125cm/49.21 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 74cm/29.13" Женски клиренс облека. Дозвола за женска облека со плус големина. Повод Simple Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода . Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

папка со датотеки за декорација на домот онхуон, јазиче за сечење, големина на букви, одлично за организирање и лесно складирање

Папка со датотеки, 1 / 3 Јазиче За Сечење, Големина На Букви, Одлична За Организирање И Лесно Складирање Да

DEN 207.84

Женски Плус Големина Панталони Жени Обични Џебови Во Цврста Боја Копчиња Еластична Половина Удобно Директно Панталони Дозвола

Жени Обични Џебови Со Цврста Боја Копчиња Еластична Половина Удобно Директно Pants Features : 1.It изработен е о�

DEN 255.84

Деца Мали Бебиња Девојчиња Пролет Лето Крпеница Памук Краток Ракав Маица Шорцеви Облека Облека Детска Облека Улична Облека Дневна

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 Години Биста : 58см / 22,83" Половината : 42см / 16,54" Должина : 38см / 14,96" Должи�

DEN 1.33