• Свеж
Премиум Колумбиска Облека за Обликување фаја Пара Мујер Квема Граса Бут-Прегратка Фаја Со обликувач На целото тело-одговара што се израмнува од половината до крај

Премиум Колумбиска Облека за Обликување фаја Пара Мујер Квема Граса Бут-Прегратка Фаја Со обликувач На целото тело-одговара

DEN 1359.84

Од стока
Во магацинот

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623 или продажба@ - Свежо И Лесно со Средно Висока Компресија. Обликувач на средината на Бутот со Подигнување На Плен. Леле тенок изглед со овој незабележлив обликувач на боди. Направено со лесна, но компресивно-моќна ткаенина што ги намалува сите области на телото. Дизајниран за подигнување на задниот дел за позаоблена форма. Тоа е незабележливо под облеката и останува на место. /најлон. Свежо и Лесно со Средно Висока Компресија фаја Пара Мујер Кема Граса Бут-Прегратка Фаја со обликувач На целото тело-одговара што се израмнува од половината до Крај Премиум Колумбиска Облека за Обликување. Обликувач на средината на Бутот со Подигнување На Плен. Леле тенок изглед со овој незабележлив обликувач на боди. Направено со лесна, но компресивно-моќна ткаенина што ги намалува сите области на телото. Дизајниран за подигнување на задниот дел за позаоблена форма. Тоа е незабележливо под облеката и останува на место. /најлон. Облека за Жени Целосно Чаша Боди Полно Тело Чаша Биста Врзана Гуса Отворање Без куки Беспрекорна Контрола На Бутовите Фајас Колумбијас пара мујерес редуктори и молдеадорас. Полн Чаша Боди Целото Тело, Чаша Биста Врзани. Отворање на гусет без куки Беспрекорна Контрола На Бутот Полиамид 78.6 pct/Еластан 21.4 Pct Бои Голи, Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежа И Лесна Облека За Обликување Без Бралес Фаја Подигнете Ги Градите И Задникот Обликувачот

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни Компресии Испотете ги дополнителните сантиметри! термичката облека

DEN 943.84

Гаќички За Обликување На Телото Од Графен Саќе, Жени Долна Облека Со Висок Струк Гаќи За Контрола На Стомакот Графен Саќе Вагинално

Функција : Висококвалитетен материјал и фина изработка, висока еластичност, мек и удобен за носење.Диза

DEN 159.04

Свежа И Лесна Премиум Колумбиска Фаја Бралес Половината Цинчер Танга Го Обликува Обликувачот На Телото За Контрола На Половината

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1.00

Премиум Колумбиска Облека За Обликување На Телото за жени танга Боди Скулптура Торзо Без Прерамки Отворање Со Куки Со Силиконска

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1.67

Премиум Колумбиска Облека За Обликување Фаја Долна Облека За Подигнување Краток Задник Корсет Молдеадор Боди За Обликување На

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1359.84