• Свеж
Лесни Слајд Сандали За Деца Нелизгачки Мали Девојки Сандали Розова 26

Лесни Слајд Сандали За Деца Нелизгачки Мали Девојки Сандали Розова 26

DEN 143.84

Од стока
Во магацинот

Горниот Материјал : . Единствен Материјал : Гума. Стил на пети : Кружен прст. Висок Стил На Пета : Рамна Пета. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,6". Висина на платформата : 1,5 см/0,6". Вклучени : 1 пар на чевли девојки Големина 2 големина шема : . Големина : 24 Должина На Влошка : 14,5 см/5,71" Препорачана возраст : 2-2, 5 ГОДИНИ САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 24 Погоден За : Мала Големина : 26 Должина На Влошка : 15,5 см/6,10" Препорачана возраст : 3-3, 5 ГОДИНИ САД : 9,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 26 Погоден За : Мала Големина : 28 Должина На Влошка : 16,5 см/6,50" Препорачана возраст : 4-4.5 години сад : 10,5 велика британија : 10 еу : 27,5 Погоден За : мала детска големина : 30 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 17,5 см/6,89" Препорачана Возраст : 5-5, 5 Години Сад : 11,5 велика британија : 11 еу : 28,5 погоден за : мала детска Големина : 32 ДОЛЖИНА НА ВЛОШКА : 18,5 см/7,28" Препорачана Возраст : 6-7 Години Сад : 12,5 велика британија : 12 еу : 30 Погоден За : малку детска големина : 34 должина На влошка : 19,5 см/7,68" препорачана возраст : 8-9 ГОДИНИ САД : 13,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 13 еу : 31,5 Погоден За : Мало Дете Вграден Систем Горен За Флексибилност. Голема Детска Куќа Папучи. Чевлите Во Лето Многу Дишат, А Материјалот Е Многу Мек, Па Можете Подобро да Се Грижите за Стапалата на Вашите Деца. Младинска Куќа Влечки Девојки. Овој Пар Чевли Е Подарок За Децата. Кожен Влечки Девојки Големина 2. Детските Модерни Чевли Обезбедуваат Чувство за Стапало кај Децата. Папучи за диносауруси За Девојчиња. ЗАТВОРАЊЕ НА ЈАМКА ЗА КУКИ : Практичниот Дизајн На Кука и Јамка Ги Прави Чевлите На Девојките Мери Јапеејн Прилагодливи и Лесни За Лизгање/исклучување За Девојчиња. Мали Чизми Куќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи