• Свеж
Банана Лист Решетка Завеса Соба Затемнување Затемнување Завеси Топлинска Изолација Завеса Панели ЗА Спална Соба, 39W 78L, Панели

Банана Лист Решетка Завеса Соба Затемнување Затемнување Завеси Топлинска Изолација Завеса Панели ЗА Спална Соба, 39W 78L, Панели

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Банана Лист Решетка Завеса Сива 100*200см Широк*долги Перфорирани 2 парчиња. Спецификација : . Метод на отворање и затворање : лево и десно двојно отворање. Стил : Завеса. Функција : засенчување. Занает : Други. Користете тип на прозорец : француски прозорец. Метод на инсталација : врвна инсталација. Дали вклучува надоместок за додатоци за обработка : не вклучува надоместок за додатоци за обработка. Материјал : полиестер. Стил : Печати. Стил : Модерен. Апликација : Прозорец. Користи : дома, хотел, кафе, канцеларија. Систем : Врвка За Влечење. Тип на шема : мрежа. Главната компонента на ткаенината е засенчување на полиестерски влакна (полиестер) (95%). Ширина на перфорација*должина : 100*200см/39.37"*78.74 " перфорација, прачка или конец во рамките НА 4СМ, перат. Карактеристики : . 1. Висококвалитетна полиестерска ткаенина, густа ткаенина, добар ефект на засенчување, силно засенчување 90%. 2. Врвни завеси за громови со сребрено сива шипка погодна за секоја стандардна или декоративна шипка за завеси со дијаметар до 4 см. Лесно за закачување. 3. Фина изработка, фини шевови, висока густина, долго време на употреба. 4. Густо физичко засенчување, што ви дава поинакво искуство со засенчување,. 5. Високо засенчување и добра вентилација, топлинска изолација и свежина, зачувување на топлина, густа звучна изолација и добар сон. 6. Овие отпечатоци не се ограничени и можат да се совпаднат со екрани и украси по желба. Пакетот вклучува : . 2 * Завеса. Забелешка : . 1. Рачното мерење на големината може да има одредена грешка (во рамките на + - 1см), вистинската големина ќе преовладува во натура. 2. Поради различни услови на светлина и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Висококвалитетна полиестерска ткаенина, густа ткаенина, добар ефект на засенчување, силно засенчување 90%. Врвни завеси за громови со сребрено сива шипка погодна за секоја стандардна или декоративна шипка за завеси со дијаметар до 4 см. Лесно за закачување. Фина изработка, фини шевови, висока густина, долго време на употреба. Густо физичко засенчување, што ви дава поинакво искуство со засенчување,. Високо засенчување и добра вентилација, топлинска изолација и свежина, зачувување на топлина, густа звучна изолација и добар сон.

Детални спецификации

Додатоци на производи