• Свеж
6V Мотоцикл На Батерии, Сингар Деца Возење На Полнење На мотоцикл играчка w Музика, Педалата и ПРЕДВОДЕНИ Фарови, Униз Електричен Мотоцикл Возило Играчка За Двор, Гра

6V Мотоцикл На Батерии, Сингар Деца Возење На Полнење На мотоцикл играчка w Музика, Педалата и ПРЕДВОДЕНИ Фарови, Униз Електричен

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Возењето со мотор е лесно за ракување и детето може да вози до секое место што го сака. ●БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН●. Ова дете возење на мотоцикл може да ја репродуцира музиката преку USB портата во прилагодлив волумен.

Детални спецификации

Додатоци на производи