• Свеж
Дозвола Жените Летни Врвови Изрез Вратот Графички Отпечатоци Блуза Обичните Жени Мода Краток Ракав Блузи, Небото Сина, Л

Дозвола Жените Летни Врвови Изрез Вратот Графички Отпечатоци Блуза Обичните Жени Мода Краток Ракав Блузи, Небото Сина, Л

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвови. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Засек На Вратот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : L Биста : 112cm/44.09" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 68cm/26.77" Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82" рамо : 44cm/17.32" ракав : 20cm/7.87" должина : 70cm/27.56" големина : 3xl БИСТА : 130cm/51.18" рамо : 45cm/17.72" ракав : 21cm/8.27" должина : 71cm/27.95" Големина : 4xl Биста : 136cm/53.54" рамо : 46cm/18.11" ракав : 22cm/8.66" должина : 72cm/28.35" големина : 5xl БИСТА : 142cm/55.91" рамо : 47cm/18.50" ракав : 23cm/9.06" должина : 73cm/28.74" € Материјал : 95% Полиестер,5% спандекс, ткаенината е мека, лесна, удобна и еластична. Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши, се допира ладно, што е погодно за облекување во топло лето!. €Карактеристики : Женска Голема Маица Летен Секојдневен Принт V-Врат Краток Ракав Џебен Врв. ●Лесно Совпаѓање● : Стилски лабави секојдневни врвови во цврста боја за жени, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се спарат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и блузи секојдневно. ①Прилика : Погоден За Секојдневен Дневен Тренинг; Патување; Вежбање И Фитнес; Начин На Живот На Отворено; Дома; Канцеларија; План За Викенд, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Тип на блузи : Женски Летни Врвови 2023 ; Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски; Женски Врвови; Врвови Со Плус Големина; Женски Блузи Облечени.

Детални спецификации

Додатоци на производи