• Свеж
Круг Сече Бел Природен Дијамант Скулпторски Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

Круг Сече Бел Природен Дијамант Скулпторски Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

DEN 4464.00

Од стока
Во магацинот

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Кружен Бел Природен Дијамантски Скулпторски Прстен Во 14к Цврсто Жолто Злато (0,25 Кт), Големина На Прстен-6 Едноставно Убава!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Жолто Злато СО 14к Метален Печат. Камен : Бел дијамант. Боја на камен : бела, Јасност На Камен : I2. Вкупна Тежина На Карат : 0,25 Кт, Форма На Камен : Тркалезна. Тип На Поставување камен : огради.

Детални спецификации

Додатоци на производи