• Свеж
Хеланки За Жени Шиење Јога Тенок Беспрекорен Солидна Колориога Висок Половината Цврста Боја Долги Панталони

Хеланки За Жени Шиење Јога Тенок Беспрекорен Солидна Колориога Висок Половината Цврста Боја Долги Панталони

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 60см/23.62" Хип : 80см/31.50" Должина : 72см/28.35" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 64см/25.20" Хип : 84см/33.07" Должина : 73см/28.74" Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 68СМ/26.77" колк : 88см/34.65" должина : 74см/29.13" големина : xl сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.35" хип : 92см/36.22" должина : 75см/29.53" големина : xxl сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 ПОЛОВИНАТА : 76см/29.92" колк : 96см/37.80" должина : 76см/29.92" обезбедува лесна удобност заедно СО способностите ЗА апсорпција НА пот И отстранување на влага. Внимание тука ве молиме : 1.Измијте пред носење. 2.Рачно перење/ Машинско Перење во млака вода помалку од 30 целзиусови степени. 3.Ние гарантираме. стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истата изведба на различни тела како на моделот. јога панталони за жени. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. НЕ-ВИДЕТЕ ПРЕКУ : Избегнувајте да се грижите за приватноста на долната облека кога ги носите овие хеланки за да правите сквотирање, свиткување или истегнување, нашите панталони што не се гледаат преку обезбедување на безбедна покриеност. Повод : модните јога панталони претпочитаат трчање, теретана, јога, фитнес, пешачење, секаков вид тренинг или секојдневно секојдневно носење. Тоа може да направи да се чувствувате сигурни и шармантни,стилски и модни. Што чекаш,само купи го!. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хеланки со висок Струк За Жени Зимски Секојдневни Хеланки Еластичен Струк Термички Каприс Тренинг Панталони Термички Отпечатоци

Големина : С Половината : 7280см / 28,3531,50" колк : 92см / 36,22" Должина : 98см / 38,58" Големина : М Половината : 7684см / 29,923

DEN 3.00