• Свеж
Заштитен Капак за бришачи за автомобили, Заштитен Капак За Бришачи За Бришачи За Силиконски Автомобили За Разни Видови Бришачи За Автомобил

Заштитен Капак за бришачи за автомобили, Заштитен Капак За Бришачи За Бришачи За Силиконски Автомобили За Разни Видови Бришачи

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Детален опис : Име На Производ : Заштитен Материјал За Покривање На Бришачот На Автомобилот : Силиконска Боја : Црна Големина(Опционално) : Големина На Мала Дупка : 7,4€2€1cmlage Големина На Дупка : 7,4€3,5€1,6 cm Notes : 1. Овој производ има 2 вида решетка, ве молиме измерете ја вистинската решетка на автомобилот пред купувањето за да избегнете купување погрешна големина.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. [Силиконски материјал] овој производ е направен од силикон, кој е мек и не е лесно деформиран. Таа е погодна за употреба во различни сложени средини. [Издржлив] овој заштитник за бришачи е дизајниран со конкавна и конвексна површина, така што е отпорен на абење и не е лесно оштетен. Има долг работен век и може да се користи со доверба. [Силна Заштита] овој заштитен капак на бришачот може да игра поволна заштитна улога за бришачите. Може да ги избегне остатоците во дупката за бришење. Исто така е лесен за чистење. [Лесен За Инсталирање] Нашиот заштитник за бришачи е добро носен и не произведува бучава. Неговиот материјал е отпорен на студ и висока температура, што е погодно за употреба за повеќето сопственици на автомобили. [Широко Користен] овој заштитник на бришачите може да ги заштити лежиштата на бришачите и да го продолжи работниот век. Моделот на производот е погоден за повеќето возила.

Детални спецификации

Додатоци на производи