• Свеж
Метал Горниот И Долниот Суспензија Рака Во Собата За Ма Чудовиште Камион Надградба Делови Додатоци, 3

Метал Горниот И Долниот Суспензија Рака Во Собата За Ма Чудовиште Камион Надградба Делови Додатоци, 3

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Изработени Од Висококвалитетен Материјал, Посилен и Потрајен, Го Подобруваат Изгледот Лесен за употреба,Лесен за замена спецификации : Погоден за : 1/10 Maxx Monster Камион Материјал : Метал Боја : Содржина На Црн Пакет : 4 x Горна Суспензија Arm4 x Долна Суспензија Само горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Изработени Од Висококвалитетен Метеријал, Посилни и Потрајни, Го Подобруваат Изгледот. Карактеристики : . Лесен за употреба,Лесен за замена.

Детални спецификации

Додатоци на производи