• Свеж
Дете Деца Момчиња Џогер Облека Летен Памук Секојдневна Еднобојна Облека Активна Со Џебови

Дете Деца Момчиња Џогер Облека Летен Памук Секојдневна Еднобојна Облека Активна Со Џебови

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Колк : 64см/25,2" Должина : 19см/7,5" Големина : 90 Препорачана Возраст : 1-2 Години Колк : 68см/26,8" Должина : 20см/7,9" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Колк : 72см/28,3" Должина : 21см/8,3" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Колк : 76см/29,9" Должина : 22см/8,7" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години колк : 80см/31,5" Должина : 23см/9,1" големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години колк : 84см/33,1" Должина : 24см/9,5" одличен подарок за вашето слатко бебе, редовно вклопување, удобно за носење, погодно за многу Прилики, Такви Секојдневни, Забави, Семејни Забави, роденденски забави,бебе фото ,Подароци за Туширање за бебиња,Божиќ, Нова Година,натпревар, фотографија. Симпатичните подароци за бебиња се погодни за секојдневно носење, на отворено, фотографија за бебиња,подароци за роденден, Божиќ, облека за доаѓање дома, нова година, фестивал, празник и забава. Без разлика дали станува збор за престој, лежење, пикник, училиште, ручек или време за играње, овие секојдневни комплети облека ќе додадат забавен стил и уникатна атмосфера во нејзините секојдневни облеки. Подарете го како подарок На Родендени, Празници, Божиќ, Лето, Дипломирање, Денот на Благодарноста, Нова година и многу повеќе. Сигурно, овие секојдневни активни парчиња ќе им бидат омилени!. Разиграниот дизајн е одличен за празниците во сезоната на празници, специјални прилики, па дури и како внимателен подарок за родендени, Божиќ и ќе додаде допир на забава во нејзината гардероба. Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно. Мека, дише. Супер удобно за носење. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи