• Свеж
Sav Зима Заштеди

Sav Зима Заштеди

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Модна Жена Блуза Со Кратки Ракави Со Кружен Врат +Комплети Лабави Џебови Панталоникарактеристики : Секојдневни Комплети, Лабава, Секојдневна Облека, Стилски и Моден Дизајн, Секојдневен Комплет Дуксер .Материјал : Полиестер, Полиестерски Влакна, Изработени од Ткаенина, Лесни Меки и Удобни.Специјалниот Дизајн На Дуксер Го Прави Посекси и Попривлечен за Носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Танц, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За Fall, Зима, Пролет.Сезона : Fall, Зимски Пол : Женска Прилика : Дневен Материјал : 100% Полиестерстил : Секојдневен, Сексислав должина : Долги Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 1 Женски Комплети Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 48см/18.90" Долна Должина : 106см/41.73 "Колк : 104см/40.94" Половината : 66см/25.98 "врвови Должина : 64см/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 49см/19.29" Долна Должина : 107см/42.13 "Колк : 108см/42.52" Половината : 70см/27.56 "врвови Должина : 65см/25.59". Големина : LSize. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 50см/19.69" Долна Должина : 108см/42.52 "Колк : 112см/44.09" Половината : 74см/29.13 "врвови Должина : 66см/25.98". Големина : XLSize. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 51см/20.08" Долна Должина : 109см/42.91 "Колк : 116см/45.67" Половината : 78см/30.71 "врвови Должина : 67см/26.38". Големина : 2 XLSize. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 52cm/20.47" Долна Должина : 110cm/43.31 "Колк : 120cm/47.24" Половината : 82cm/32.28 "врвови Должина : 68cm/26.77". Големина : 3 XLSize. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39" ракав : 53cm/20.87" Долна Должина : 111cm/43.70" Колк : 124cm/48.82" Половината : 86cm/33.86" врвови Должина : 69cm/27.17" Жените 2 Парче Облека Краток Дуксер Врвка преголем ДУКСЕР. Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Џогер Панталони Дуксер. Женски Дуксер од Руно Со Долги Ракави. Повод : Идеален За секојдневно носење, дома, активно, трчање, џогирање, одмор, салон, релаксирање и секојдневно во пролет ,umn и зима. Лесно се спарува со вашите дневни патики, спортски чевли за да го комплетирате модниот секојдневен изглед. Дизајн : 2 парче сет вклучуваат пуловер врвот и панталони. Сплит V-вратот, пад на рамото, изложени рабови, ребрести детали, имаат за цел да ви донесат пријатно опуштено вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Американска Тутунска Компанија Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Безбедно

Американска Тутунска Компанија 14х12 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со

DEN 1.33

Виси Таписерија Јаже Ѕид Закачалка Дома Занает Боемски Бохо Нордиски Дома Декорација Присутни Студентски Соби Спални Апартмани

Боемски Стил : ткаената таписерија е рачно ткаена од природно памучно јаже, антистатичка, без мирис, лес�

DEN 1.67