• Свеж
Зимски Палта ајомет За Момчиња И Мали Деца Шерпа Со Поларна Облога Со Целосен Патент, Сини 3 Години

Зимски Палта ајомет За Момчиња И Мали Деца Шерпа Со Поларна Облога Со Целосен Патент, Сини 3 Години

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Деца Дете Мало Дете Бебе Момчиња Девојчиња Цртан Филм Зимски Палта Со Долги Ракави Јакна Слатки Животни Со Качулка детски јакни сезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип патарн : Цртан Филм Топло И Издржливо Зимско И Есенско Палто : висококвалитетна надворешна обвивка, издржлива и отпорна на абење. Меката памучна подлога и фланелот внатре ги одржуваат децата топли и удобни. Зимска Јакна отпорна на ветер : палтото на ова момче отпорно на ветер со отстранлива хауба со патент, целосно затворање на предниот патент и дизајн на еластични манжетни помагаат да се задржи ветерот надвор. Функцијаанл Џебови : два рачен џеб со патент одличен за мали предмети како клучеви, Монети, Телефон, Картичка, исто така топол за раце во студените денови. Лесни и дише : овие зимски јакни им нудат на децата слобода на движење. Подуената јакна се преклопува во компактна големина и лесно се враќа на својата мекост откако ќе се расплетува. Прилика : Стилски и функционален, задебелениот капут со качулки е совршен и за внатрешни и за надворешни активности како што се скијање во сад, Сноуборд, Лизгање, Кампување, Пешачење, Трав.

Детални спецификации

Додатоци на производи