• Свеж
2xl Whitingham Роден И Израснат Дуксер Со Пуловер Со Качулка Со Недефинирани Подароци

2xl Whitingham Роден И Израснат Дуксер Со Пуловер Со Качулка Со Недефинирани Подароци

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Вајтингем Роден И Израснат Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Вајтингем Роден И Израснат отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Унисе Екипаж Дуксер, Тоа Бев Јас Го Пуштив Кучето Надвор, Прилагоден Џемпер, Тенок Фит, Џемпер Со Долги Ракави-Хеликонија Медиум

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска соодветна Екипа Што можете да ја носите во �

DEN 415.20