• Свеж
Деца Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Цртани Животни Печатење Панталони Со Висок Струк Облека Облека Паѓа Облека 2 Години

Деца Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Цртани Животни Печатење Панталони Со Висок Струк Облека Облека Паѓа Облека 2 Години

DEN 169.28

Од стока
Во магацинот

Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Должина : 44см/17,32" Половината : 32см/12,60" Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Должина : 48см/18,90" Половината : 34см/13,39" Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Должина : 53см/20,87" Половината : 36см/14,17" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Должина : 59см/23,23" половината : 38см/14,96" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Години Должина : 63см/24,80" половината : 40см/15,75" деца доенчиња деца бебе Момчиња Девојчиња Цртани Животни Печатење Панталони Со Висок Струк облека Облека Карактеристики : елегантен без врева панталони за секое Време И Секое Место Добро Се Спарува со неговите омилени врвовимулти Функционална Конфигурација мулти џебовите ви овозможуваат да носите personal работи. Еластичен појас со надворешен кабел за влечење еластичен појас СО КВАЛИТЕТ на влечење : Изработен од високотехнолошки ткаенини кои се дизајнирани да издржат чести патувања низ машината за перење и сушење без намалување или избледување. Лесно трае во текот на учебната година. Сезона : type, зимапатарн тип : Цртан Материјал комбинезони за суспендирање за бебиња за новороденчиња е изработен од ткаенина од памучна мешавина, која е погодна за кожата, мека и удобна за носење. Дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн користи Унисекс комбинезони за бебиња панталони прилагодливи ремени, еластична половина за лесно менување, цврста боја 315 џебен фронт. вашето мало бебе ќе изгледа супер симпатично во оваа облека. Опции за големина Пет достапни големини, 0-6 месеци, 6-12 месеци, 1-2 години, 2-3 години, 3-318 години, ве молиме погледнете ја табелата со големини прикажана во описот на производот пред да го купите предметот. Фала. Соодветни Прилики Модерен и симпатичен стил, овој новороденче бебе момче девојче комбинезони панталони е погоден за повеќето прилики, како што се секојдневно носење, домашна облека, фотосесија за бебиња, семеен собир, роденденска забава, забавен парк и сл. Совршен за пролет иumn. Нега на облека : Лесно за чистење, препорачано миење раце/машини во ладна вода, закачете суво, не избелувајте.Ве молиме, двојно проверете ги информациите за големината на децата во описот пред да купите, дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Пресек Џебен Резервоар Врвот Хакама Лето Цврст V Врат Мини Фустанпопуларните елементи се исплатливи и погодни за различни

Женски Пресек Џебен Резервоар Врвот Хакама Лето Солидна V Вратот Мини Фустан Можеме да гарантираме дека

DEN 271.36

Облека За Заштита од сонце Женска, Женска Мода Плус Големина Еднобојна Удобна Качулка Со Патент На Отворено Врвови За Велосипедска

Жени Мажи Ветроупорна Јакна На Отворено Спортови За Велосипеди Брзо Суво Палто На Ветробраноткарактер�

DEN 578.40