• Свеж
Јувул Фустани За Сонце За Жени Обични Жени Плус Големина Фустани Со Цветни Печатени Маици Со Кружен Врат Без Ракави Широк Фустан До Колена Тинејџерски Фустани За О?

Јувул Фустани За Сонце За Жени Обични Жени Плус Големина Фустани Со Цветни Печатени Маици Со Кружен Врат Без Ракави Широк Фустан

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Елеганцијата е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој лесен, фустан е совршен за оние денови на дете!5.Прилика : канцеларија,тренинг,кампување на отворено и исто така секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица,шопинг итн.ќе ви се допадне овој сладок фустан во вашите излегувања.Овој фустан се одликува со кружен врат со принт за привлекување око.Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен, партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА КАРАКТЕРИСТИКИ На Фустанот ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. ВЕТРОВИТО УДОБНИ мравки забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Користевме ткаена креп ткаенина изработена од Полиестер или памук за да создадеме проточен сарафан кој е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. УЖИВАЈТЕ ВО ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ Без разлика дали сте прекрасно големи, мали жени или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. ПОВОД : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. летни фустани 2023;фустани за жени 2023;фустани за свадбени гости за жени;женски летни фустани;летни фустани со плус големина;сарафани за жени;летни фустани за жени;фустани за сонце за жени 2023 обични; женски фустани лето 2023;миди фустани за жени;макси фустани за жени 2023 секојдневни;летни фустани за жени 2023 трендовски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Панталони Тенки Искинати Боемски Панталони Патент Цврсто Вклопување Искинати Директно Хип Хоп Мотоцикл Тексас Панталони

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола

DEN 1055.84