• Свеж
Женски Палта Од Грашок Елегантна Засечена Јака Мешавина Од Волна Со Двојни Гради Над Палтото

Женски Палта Од Грашок Елегантна Засечена Јака Мешавина Од Волна Со Двојни Гради Над Палтото

DEN 863.84

Од стока
Во магацинот

Опис На Производот. Ткаенина : волна, затворање На Копчето Увезено од полиестер Суво Чисто само ревер Со Засеци, Предно копче со долги ракави, затворање со двојни гради средно долго палто од грашок од волна со 2 рачни џебови на страна 2 украсни копчиња одзади. каки/ кафеава / армиска зелена достапна изработена Во Кина и Испорачана од Кина, бесплатна испорака треба 7-14 дена Пристигна Ткаенина : волна, полиестер . Изрез ревер, долг ракав . Предно копче до затворање, двојно затворање на градите . Палто од грашок од средна долга волна со 2 рачни џебови на страна . 2 декоративни копчиња одзади. каки/ браун / армија зелена на располагање . Произведено Во Кина и Испорачано од Кина, пристигнаа бесплатни превозот 7-14 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дабулиу Жени Плус Големина Зимски Шинел Женска Јакна Густа Надворешна Облека Кадифен Качулка Женски Женски Женски Палта И Јакни

женски лесни јакни палта за жени кафеава пуфер јакна воени јакни за жени палта за жени облечени женски п

DEN 1305.28

Зимски Машки Јакни Плус Големина Мажи Секојдневен Цврст Ноќта На Вештерките Превртување На Долги Ракави Велур Смокинг Фаза Костим

машка јакна; јакни; машки јакни; машки зимски јакни; јакна за мажи; јакни за мажи; чамарас пара хомбре; јак

DEN 2.00