• Свеж
3дроза Американската Крајбрежна Стража Мулти-боја Порцелан Декоративни Акцент Снегулка Украс, 3

3дроза Американската Крајбрежна Стража Мулти-боја Порцелан Декоративни Акцент Снегулка Украс, 3

DEN 274.24

Од стока
Во магацинот

Украс На Крајбрежната Стража на САД е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецот. Овој сјаен порцелански украс е одличен подарок за семејството и пријателите, во чест на секој празник или посебна пригода. Сликата отпечатена од двете страни има димензии 3 инчи. Влакно од златна нишка го олеснува прикажувањето на овој фантастичен спомен. Купете го како оригинален подарок за вашата сакана или чувајте го за себе да уживате како спомен тоа е одличен подарок за секој празник или пригода 3дроза завршница Со Висок сјај. Вкупната големина е 3 инчи. Златна низа вклучена за лесно виси. Одличен спомен.

Детални спецификации

Додатоци на производи