• Свеж
Детски Ромпер За Божиќни Семејни Пижами Симпатична Глава На Елени Везови Со Качулка Патент Со Долги Ракави Ромпер Мека Казусална Празнична Облека За Спиење Морнар

Детски Ромпер За Божиќни Семејни Пижами Симпатична Глава На Елени Везови Со Качулка Патент Со Долги Ракави Ромпер Мека Казусална

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сезона : Сите. Пол : Деца. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : 80/3 T (2-3 Години) Биста : 66cm/25.98" : 66cm/25.98" Рамо : 25cm/9.84" Ракав : 35 Должина : 80 Size : 90/4 TT (3-4 Години) Биста : 68cm/26.77" : 68cm/26.77" Рамо : 26cm/10.24" Ракав : 37cm/14.57" ДОЛЖИНА : 86 Големина : 100/5t (4-5 години) биста : 70cm/27.56" : 70cm/27.56" Рамо : 27cm/10.63" ракав : 39 CM/15.35" должина : 92size : 110/6th (5-6 години) биста : 72cm/28.35" : 73cm/28.74" рамо : 28см/11.02" Ракав : 41см/16.14" должина : 98сајз : 120/7тх (6-7 години) биста : 74см/29.13" : 76см/29.92" Рамо : 29см/11.42" ракав : 43см/16.93" Должина : 104сајз : 130/8тх (7-8 години) биста : 76 : 79 РАМО : 30см/11.81" ракав : 45 должина : 110сајз : 140/9тт (8-9 години) биста : 78 : 82 Рамо : 31 Ракав : 47 должина : 116 ® прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед И сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови И состаноци. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Денот На Благодарноста Семејство Пижами. Questares Дека Овој Повик Макси Блузи Опремен Со Цветни Дизајн И Средната Страна Пресек, Но Се Сече Со Боемски Цветни Отпечатоци, Кој Ви Дава Чувство На, Но, Исто Така, Открива Стабилна. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Сите Денови. Семејство Одмор Пижами Во Собата Плус Големина. семејни божиќни пижами.

Детални спецификации

Додатоци на производи

солакол Женски Врвови Обични Слатки Женски Врвови Обични Женски Врвови Женски Модни Слатки Пуловер Со Леопард Принт Секојдневна

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см / 37.40" Должина : 68см / 26.77"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА Б

DEN 463.68