• Свеж
Идораван костим за Капење За Жени Дозвола Женска Мода Удобна Лабава Чипка Смешна Долна Облека Секојдневен

Идораван костим за Капење За Жени Дозвола Женска Мода Удобна Лабава Чипка Смешна Долна Облека Секојдневен

DEN 326.24

Од стока
Во магацинот

На плажа или виси на базенот, направете стилски поздрав Со Женскиот Костим За Капење На Идораван. Тоа е навистина мека костими за капење со плус големина погодна за целиот раст и многу удобна за носење и пливање.Направено со мазен, брзо сув и растеглив материјал од ткаенина за удобно и издржливо носење. Прилагодливите ремени за рамо и отстранливиот поместен градник за склекови нудат голема поддршка и обликување. вградениот поместен градник се ослободува во секоја пригода. костими за капење за жени контролата на стомакот е наменета за жени од сите возрасти. Класичен стил, помалку е повеќе, едноставно е убавина!Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни предмети за облека по разумни цени за да можат да продолжат и да бидат креативни со она што го носат. Ние ги сфаќаме повратните информации од клиентите многу сериозно и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме најдобар можен квалитет, вклопување и удобност.Ветува ласкава, мазна силуета за вашето патување на плажа оваа година! Материјал : Најлон, Спандекс. Грижа : Редовно Миење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : затворање На Вратоврската. Стил на чаша : Со Отстранливи Меки Чаши. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Карактеристики : костими за капење за жени дозвола,мајки ден подароци за костими за капење,бикини за жени секси ,жени костими за капење танкини блузи,плус големина пливачка. Плус големина Танкини Костими за капење за жени Од Идораван.

Детални спецификации

Додатоци на производи