• Свеж
Женска Мода Два Комплети Женски Есенски И Зимски Еднобојни Ревер Со Долги Ракави Секојдневен Костум Женски Костум

Женска Мода Два Комплети Женски Есенски И Зимски Еднобојни Ревер Со Долги Ракави Секојдневен Костум Женски Костум

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 78cm/30.71" Половината : 54cm/25.98" Должина : 71cm/27.95" Рамо : 33cm/12.99" Ракав : 54cm/21.26" Панталони Должина : 95cm/37.40" Големина : М Биста : 82cm/32.28" Половината : 58cm/27.56" Должина : 72cm/28.35" рамо : 34см/13.39" ракав : 55см/21.65" должина на панталони : 96см/37.80" големина : л биста : 86см/33.86" половината : 62см/29.13" должина : 73см/28.74" рамо : 35см/13.78" ракав : 56см/22.05" должина на панталони : 97см/38.19" големина : xl Биста : 90см/35.43" Половината : 66см/30.71" Должина : 74см/29.13" Рамо : 36см/14.17" ракав : 57см/22.44" Должина На Панталони : 98см/38.58" женски есенски и Зимски еднобоен ревер со долги ракави секојдневен костум женски костимкарактеристики : топли совети : не паѓајте суво.Машинско Перење во ладна вода, закачете се да се исуши за да избегнете намалување.Железо на ниска температура.Материјал : лесни и меки материјали, удобни за носење.Разновидни Панталони Секој Ден : Удобни панталони со висок струк што можете лесно да ги облечете нагоре или надолу. Овие лесни еластични лежерни панталони со удобен џеб со пристојна големина дишат убаво и се носат во текот на целата година, но најжешките денови. Тие изгледаат одлично завиткани надолу или нагоре во глуждот.①Прилики : широките панталони со модни нозе се за секојдневно секојдневно носење дома, салон, канцелариска работа, излегување, јога, пилатес плажа, одмор, уличен стил итн., можете да го носите во секоја сезона и во секоја пригода.●Опции за боја И Нега На Облека : женските панталони со широк струк со широк струк имаат три бои (Бела, Црна, Каки) и пет големини по ваш избор. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.Женски есенски и зимски еднобоен ревер со долги ракави секојдневен костум женски костум материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 509gpackage големина : 27x25x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пролет Aut Жени Панталони Со Долги Ракави Одговараат На Жени Врвови За Печатење Лабави Панталони Дводелен Комплет Гроздобер Џебови За Крпеница Канцеларија Дама Во Собата. Есенска Пролет Два Комплети Женски Секојдневни Костуми Врвни Панталони Со Долги Ракави Спортска Облека Женски Комплети Спортски Комплети. Оваа облека од 2 Парчиња Е Изработена од Полиестер и Памук Што Дише, Пријателска За Кожата и Удобна за Носење. Комплетите За Дневна Соба Можат Да Ви Донесат Супер-Меко Искуство Со Носење. Костимот За Потење Со Долги Ракави Е Погоден За Пролет, Fall И Зима. Карактеристики : модните дводелни облеки се одликуваат со врв со долги ракави, вратот на екипажот, половината со еластична лента, костуми за пот, долги панталони за суи, јога панталони, опуштено опремени, ве прават поенергични и поубави. Комплетите Што Одговараат На Пруги Се Вклопуваат За Трчање, Пешачење, Патување, Џогер, Салон, Налог, Јога, Спорт, Секојдневно Носење, Дом, Тренинг И Други Прилики Во Пролет Иumn. Можете Да Одговарате Со Патики За Секојдневен Стилски Изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овластување за фискална година за воени набавки, истражување и развој, градежно овластување ЗА ЗАШТИТА НА АБМ и активна должност

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 799.68

Акрилна Матрица, Пренослива Алатка За Акрилна Матрица Меѓународен Стандарден Век На Траење ЗА СЕКОЈА САМОДОВЕРБА Или Професионалец

Акрилна Матрица, Пренослива Алатка За Акрилна Матрица Меѓународен Стандарден Работен Век ЗА СЕКОЈ САМ �

DEN 148.64

Капрезе Лејди Чизма Јога Панталони Широки Панталони За Нозе Цветни Печатени Спортски Задници Теретана Панталони Со Висок Струк

Опис : Состојба : 100% сосема нов и квалитетен!Материјал : Полиестеркол : Мулти Боја За Избор Должина : Целос

DEN 260.16