• Свеж
Комплети за вежбање За Жени Активни Спортови Широкопојасен Појас Спортски Парчиња Спорт И Облека За Јога На Отворено Активна Облека

Комплети за вежбање За Жени Активни Спортови Широкопојасен Појас Спортски Парчиња Спорт И Облека За Јога На Отворено Активна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава за четири Сезони од пазарот На Џојбај.Големина : S Биста : 76cm/29.92" Врвови Должина : 30cm/11.81" Врвови Полите : 66cm/25.98" Половината : 64cm/25.20" Колк : 82cm/32.28" Должина : 91.5 cm/36.02" Големина : М Биста : 80cm/31.50" Врвови Должина : 31cm/12.20" Врвови полите : 70см/27,56" половината : 68см/26,77" колк : 86см/33,86" должина : 92,5 см/36,42" големина : л биста : 86см/33,86" врвови Должина : 32см/12,60" врвови Полите : 76см/29,92" половината : 74см/29,13" колк : 92см/36.22" должина : 94см/37.01" големина : xl биста : 92см/36.22" врвови должина : 33см/12.99" врвови полите : 82см/32.28" половината : 80см/31.50" колк : 98см/38.58" должина : 95.5 см/37.60"женски крпеница печатење висок струк Истегнување фитнес хеланки јога панталони во собата ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Женски Тренингот Поставува 2 Парче Јога Облека. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Растеглива ткаенина; големо влијание;ткаенина за брзо сушење отпорна на Абење висока еластичност, пријателска за кожата,фитил за Влага,удобна, дише.средна дебелина, 4-насочен материјал за истегнување за промовирање и мека и компресија. ХЕЛАНКИ СО ВИСОК СТРУК : контрола на стомакот хеланки за вежбање со целосна должина. исечете до ласкав висок струк,безбеден ребрест појас,отпорен на пот и сквотирање,беспрекорна ребреста плетена ткаенина,цврсто исечете го на телото, густата потпорна лента е направена за да бидете безбедни.беспрекорна плетена ткаенина се вклопува блиску - до кожата, давајќи удобно истегнување и слобода на движење. ПРИЛИКИ : Оваа Соодветна Ребреста Беспрекорна Облека Од 2 Парчиња Најдобро за casual,Yoga,Workout,Active,Sport,Training,Exercise,Aerobics,Fitness,GMY,Running,Jogging,Performance,Relaxing,Parkour,Dancing,Hiking,Vollyball,Also,најдобро е за носење дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Широки Комбинезони Без Ракави Прилагодлив Ремен За Шпагети Еластична Широка Долга Панталона Секојдневен Ромпер Со џебови

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Секси Комбинезон,Секојдневна Облека,Стилски и моден диз

DEN 303.84

Дозвола За Воздух Божиќни Подароци Божиќни Украси Десктоп Декорација Со Лед Светла Мини Новогодишна Елка Божиќни Украси За Соба

Божиќни Украси Декорација На Работната Површина Со ЛЕД Светла Мини Новогодишни Елки Карактеристики : 1..

DEN 415.84