• Свеж
Зунфео Женски Печатени Ракави Маица Обична Екипаж Графички Плус Големина Врвови Лабава Одговара Трендовски Туника Пролет Fall Маици Дозвола-Зелена М

Зунфео Женски Печатени Ракави Маица Обична Екипаж Графички Плус Големина Врвови Лабава Одговара Трендовски Туника Пролет Fall

DEN 295.52

Од стока
Во магацинот

Зунфео Женски Печатени 3/4 Ракави Маица Обична Екипаж Графички Плус Големина Врвови Лабава Одговара Трендовски Туника Пролет Fall Маици Дозвола-Зелена М [Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот На Печатење го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. плус големина врвови за жени. излегување врвови за жени. блузи за жени 2023 година. секси врвови за жени. женски врвови облечени секојдневен. слатки врвови за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Смихоно Женски Патриотски Блузи Туника Маици Копчиња Против Вратот Кошули Лабава Фит Обична Опуштена Облечена Блуза Тренингот

пуерто кошула мало дете кошула женски кошула маица маица маица маица маица чарли браун кошула астрос ко

DEN 331.04