• Свеж
Панталони Еластични Шорцеви Печатење Кратка Секојдневна Јога Брзо Сушење Жени Модни Спортски Панталони Јога Панталони Жени Памучни Јога Панталони Долга Должина ?

Панталони Еластични Шорцеви Печатење Кратка Секојдневна Јога Брзо Сушење Жени Модни Спортски Панталони Јога Панталони Жени Памучни

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Сезона : Лето. Стил : Мода,. 5.Панталоните се за секојдневно, итн. Декорација : Врвка За Влечење што добивате : 1 Х панталони. Тип На Шема : Печатење. 1.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!. Пол : Жени, Девојки. Материјал : Полиестер. 4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед,. 2.Точка : печати, висока Половината табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41" : 79см/31.10" Должина : 33.8 см/13.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66см/25.98" : 83см/32.68" Должина : 34.6 см/13.62"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 70СМ/27.56" : 87см/34.25" должина : 35.4 см/13.94"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 74СМ/29.13" : 91см/35.83" должина : 36см/14.17"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 78СМ/30.71" : 95СМ/37.40" должина : 36.9 см/14.53"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 половината : 82см/32.28" : 99см/38.98" должина : 37.7 см/14.84"големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 ПОЛОВИНАТА : 86СМ/33.86" : 103см/40.55" Должина : 38.5 см/15.16"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 половината : 90см/35.43" : 107СМ/42.13" должина : 39.3 см/15.47" пол : жени,девојки. Тип На Шема : Печатење. Сезона : Лето. 1.It Изработен Е Од Материјали Со Удобна Ткаенина За Секојдневно Носење!.

Детални спецификации

Додатоци на производи