• Свеж
Женски Елегантен Елегантен Фустан Од Тантела За Свадба Гостин Деверуша Коктел Забава Без Ракави Нередовен Свечен Миди Фустан

Женски Елегантен Елегантен Фустан Од Тантела За Свадба Гостин Деверуша Коктел Забава Без Ракави Нередовен Свечен Миди Фустан

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

€●Ви благодариме За Изборот На Акои Женска Облека Бигсејл!● Висококвалитетна памучна И Полиестерска ткаенина, Мека, Растеглива и Удобна.€ Натпревар : Модерен и убав фустан, лесно спарете со високи потпетици, сандали, клинови и чизми за стилски изглед.Quodace : Секојдневен, работа, канцеларија, забава, датум, улица, плажа, излегување, одмор, подароци за жени.● Нега на облека : Рачно/Машина измиена во ладна вода, Не избелувајте.● Точно на големината, ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини на сликата.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Половината : 68см/26.77 " Должина : 126см/49.61" Модна женска облека, изработена Од квалитетна полиестерска и Спандекс ткаенина, супер мека, удобна, дише, непроѕирна, брзо сушење, стратешка и лесна, соодветна дебелина за пролет и лето, ве прави целодневна удобност. Задолжителни работи за вас или вашата сакана! Прилика : Совршена облека за пролет, лето и aut секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, излегување, јога, спорт, одмор, состанок, ноќно излегување, забава, клуб итн. Новата модна облека, правејќи ја како подарок за вашите пријатели е убав избор. Машина за перење, ве молиме измијте одделно за прв пат, не избелувајте, топло железо доколку е потребно. Лесно се совпаѓа со која било облека што ја сакате, се одликува со едноставни, но шик стилски дизајни, само спарете се со часовник, ѓердан, прстени, чанти или други додатоци за накит, а потоа облечете пар сандали, чизми или високи потпетици, блескави, убави, шармантни во толпата!. Големина На Нарачката Нагоре! Ве молиме погледнете ги горенаведените информации за големината за детали. И ако имате какви било прашања или грижи, слободно контактирајте не, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение во рок од 24 часа, 30 дена бесплатно враќање доколку има оштетени или пропуштени предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојки Повик V Плус Големина Без Ракави Дневен Печатење Макси Вратот Гроздобер Боемски Лето Лабава Елегантна Долга Ракави Сплит

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см / 37.80" Должина : 138см / 54.33" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАН�

DEN 335.84