• Свеж
Склекови Спортски Хеланки Жена Летни Секојдневни Основи Цврсти Топли Шорцеви Фитнес Тренинг Трчање Моторџиски Легини Панталони Со Висок Струк Аг Л

Склекови Спортски Хеланки Жена Летни Секојдневни Основи Цврсти Топли Шорцеви Фитнес Тренинг Трчање Моторџиски Легини Панталони

DEN 302.24

Од стока
Во магацинот

Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Пролет/Aut/Зима. Материјал : изработен од полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Големина шема : . Големина : С Половината : 60см/23.62" : 80см/31.50" Должина : 31см/12.20"Големина : М Половината : 64см/25.20" : 84см/33.07" Должина : 32см/12.60"Големина : Л Половината : 68см/26.77" : 88см/34.65" Должина : 33см/12.99"големина : Xl половината : 72cm/28.35" : 92cm/36.22" должина : 34cm/13.39" Омилен Клиент - придружете се на илјадниците клиенти кои беснеат за нашите хеланки за жени. Подигнете ја вашата гардероба со овие атлетски основи кои се апсолутно задолжителни! Совршен за секоја пригода, било да се тоа хеланки за вежбање за жени или облечени и секојдневни за секојдневно носење. Премиум Мешавина Од Ткаенина-нашите хеланки направени со премиум мешавина од ткаенина која нуди совршено второ вклопување на кожата. Целосно нетранспарентно, лесно и може да се пофали со врвно прилагодено шиење за да обезбеди издржливо и долготрајно абење. нашите капри хеланки обезбедуваат ласкаво вклопување без несакано доделување или испакнување, додека широкиот појас ги прави овие совршени хеланки за контрола на стомакот кај жените. Висок Струк - нашите женски хеланки со висок струк се доказ за сквотирање, нудејќи целосна покриеност за максимална самодоверба. еластичен појас чувајте ги овие исечени хеланки за жени на место во текот на целиот ден. Со должина на раб што обезбедува совршено вклопување за широк спектар на типови на тело, овие женски хеланки нудат зголемена удобност и флексибилност. Совршено Вклопување-Нашите хеланки се достапни во многу големини и Бои. Купувајте Со Доверба : Овие хеланки за жени доаѓаат со политика за враќање без прашања, која ви овозможува да ги вратите за целосна наплата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Осветлено Огледало За Шминка, Огледало За Патување БАГГУКОР Со Затемнети Led Светла и Зголемување, Прекинувач За Допир, Преносливо

Опис : Материјал : АБС пластика боја : Црна, Бела,Розова, Сина 11cmx8, 5cmx1cm / 4.33"x3, 35"x0, 39"8 СЈАЈ ЛЕР може да се кор�

DEN 0.33