• Свеж
Сончоглед Каваи Постави Книжарница Издржливи Релаксирани Патни Торби Со Странични Џебови За Тинејџерски Девојки Момчиња

Сончоглед Каваи Постави Книжарница Издржливи Релаксирани Патни Торби Со Странични Џебови За Тинејџерски Девојки Момчиња

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Големина : 40 х 29 х 14,5 см/15,75 х 11,42 х 5,71 инчи. Ремените за рамо може да се прилагодат на должина што одговара на вашата висина.Препорачај за 6-18 години. Пакет : 1x Ранец. Забелешка : . Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-3 см. Голем Ранец-пространиот главен оддел одговара на папки, тетратки, а големиот преден џеб со патент го одржува организиран училишниот прибор. Или, спакувајте го со играчки и активности за состаноци за играње, патувајте!. Прилагодливи Ремени И Рачка За Носење-лесните ремени се прилагодливи за оптимално вклопување, а ранецот има рачка за носење на врвот за лесно носење или закачување во шкафчиња и прегради. За Деца Девојки И Момчиња - овој симпатичен ранец е совршен подарок за деца. Чантата за книги ја содржи нивната омилена шема за да се врати на училиште позабавно!. За Патување - овој ранец е совршен За Светски одмори и крстарења! Возрасните и децата можат да носат се што им е потребно за да шетаат по парковите за тој ден, и да носат домашни сувенири и активности за возење со авион дома. Подароци-подароци за сезоната Назад во училиште за мали деца, подароци за роденден, спомен-подароци и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи