• Свеж
Шорцеви За Жени Велосипед Јога Теретана Атлетски Тренинг Танц Тесни Хеланки Жешки ПАНТАЛОНИ ГРЕЈ ХЛ

Шорцеви За Жени Велосипед Јога Теретана Атлетски Тренинг Танц Тесни Хеланки Жешки ПАНТАЛОНИ ГРЕЈ ХЛ

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Детали : * Големина На Ознака : S-2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xlwaist(см)6872767884 Waist(инч)26,8 28,3 29,9 30,7 33,1 Колкови(см)72,0 76,0 80,0 84,0 88,0 Колкови(инч)28,3 29,9 31,5 33,1 34,6 Должина(см)4545464647 должина(Инч)17,7 17,7 18,1 18,1 18,5 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* предмет ткаенина : Полиестер* боја на предметот : сива,темно сина,црна,црвена вино(како што покажуваат сликите)* карактеристики на Предметот : шорцеви за жени велосипед јога ,спортски тренинг во теретана ,одбојка Танц тесни хеланки ,жешки панталони* состојба на предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : 1) Применлив Пол : жене2) должина на облека : редовно3) еластичност : висок стрех4) шема : цврста боја5) стил : спорт6) Соодветна Сезона : пролет,лето,aut7) апликација : јога,теретана ,возење велосипед* содржина на пакетот : 1*шорцеви (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : АЛСЛИАО Шорцеви За Жени Велосипед Јога Теретана Атлетски Тренинг Танц Тесни Хеланки Жешки Панталони. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Роденден Декорација Балон Постави Среќен Роденден Знаме Банер Комплет Светки Балон Хартија Цвет Топка Пентаграм Хартија Знаме

Карактеристики : Роденденски Знамиња И Балон : постојат 2 вида комплети балони за избор Комплетот вклуч�

DEN 159.84