• Свеж
Кикирики-Ретро Цвет Виножито-Женски лесен француски Тери Пуловер

Кикирики-Ретро Цвет Виножито-Женски лесен француски Тери Пуловер

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Кикирики-Ретро Цвет Виножито-женски лесен француски Тери Пуловер Понуден во Продолжени Големини. 60% Памук 40% Полиестер. Лесен француски тери плете. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Кикирики.

Детални спецификации

Додатоци на производи