• Свеж
Кбг - Распарчено Лого-Женска Кошула Со Кратки Ракави-Голема

Кбг - Распарчено Лого-Женска Кошула Со Кратки Ракави-Голема

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% памучна, женска Маица за возрасни; нашите дизајни се отпечатени На маици со највисок квалитет на националниот бренд, како Што се Гилдан, Делта, Алстајл и многу повеќе. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Маици Гроздобер Претерано Лабава Буква Со Кратки Ракави Отпечатена Лабава Женска Одмор Стилска Улична Облека Плажа Дневни

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 17см / 6.69" Должина : 68см / 26.77" Големина : �

DEN 0.67