• Свеж
Таголд Момчиња И Девојчиња Зимски Памучни Палта Надворешна Облека Јакни Бебе Деца Руно Качулка Блузи Fall Зима Качулка Јакна Цврст Капут Подароци За Деца На Дозвола

Таголд Момчиња И Девојчиња Зимски Памучни Палта Надворешна Облека Јакни Бебе Деца Руно Качулка Блузи Fall Зима Качулка Јакна

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Нашата Детска Зимска Облека е Супер Мека и Лесна, без штета на кожата на вашето бебе. Стилскиот дизајн го прави вашето бебе попривлечно. Меката ткаенина е пријателска за кожата и дише. Тоа ќе биде најдобриот подарок за вашето бебе во fall и зима. Спецификации : . Марка : Таголд. Пол : Момчиња/Девојкипрепорачана Возраст : 0-6 Месеци. Материјал : Корално Руно. Боја : Зелена. Стил На Ракав : Долг Ракав. Сезона : umn, зима. Тип На Шема : Цврст/Печатење. Должина На Облека : Редовна. Стил : Мода . Прилика : Одлично За Секојдневно, Секојдневно носење, Забава или Фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Големина : Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Големина : 80 Биста : 74см/29.13 "Рамо : 31см/12.20" Ракав : 33см/12.99 "Должина : 40см/15.75". Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Големина : 90 Биста : 78см/30,71 "Рамо : 33см/12,99" Ракав : 35см/13,78 "Должина : 42см/16,54". Препорачана Возраст : 1-2 Години Големина : 100 Биста : 82см/32.28 "Рамо : 35см/13.78" Ракав : 37см/14.57 "Должина : 44см/17.32". Препорачана Возраст : 2-3 Години Големина : 110 Биста : 86см/33,86 "Рамо : 37см/14,57" Ракав : 39см/15,35 "Должина : 46см/18,11". Препорачана Возраст : 3-5 Години Големина : 120 Биста : 90см/35.43 "Рамо : 39см/15.35" Ракав : 41см/16.14 "Должина : 48см/18.90". Вклучен Пакет : . ·1x Деца Есенска Зимска Облека. Клучни Карактеристики : Зимски Памучни Палта Од Таголд Бојс И Девојки Јакни За Надворешна Облека За Бебиња Детски Качулки Од Руно Врвови Со Качулка Од Winter Зима Јакна Со Цврсто Палто Подароци за Деца На Дозвола, Зелена, 0-6 Месеци. Нашата Детска Зимска Облека е Супер Мека и Лесна, без штета на кожата на вашето бебе. Стилскиот дизајн го прави вашето бебе попривлечно. Меката ткаенина е пријателска за кожата и дише. Тоа ќе биде задолжително за вашето бебе во fall и зима. Карактеристики : запечатување на топлината на телото и одржувајте пријатно. Лесен, пријателски за кожата, удобен и водоотпорен. Доволно е топло за да ве заштити кога е слаб дожд / снег / ветер /сонце, лесен За Брзо Сушење, Дише, Допир На Кожата, Погоден за сите сезони. Применлива пригода : Нашата Детска Облека е одлична за секојдневно секојдневно носење, играње надвор, роденденска забава, свадба, фотографија, семеен ден или која било пригода итн. Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "Таголд". (Ве молиме внимателно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите. Ве молиме изберете поголема големина.).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студената индустрија современа линија на линијата ја обликува графичката уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети Н�

DEN 1.33