• Свеж
Лос Скејтборд Палуба Канадски Јавор Скица Црвена 8.5

Лос Скејтборд Палуба Канадски Јавор Скица Црвена 8.5

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Скејтбордите од лос се направени од 7-слојно премиум канадско Јаворово дрво. Палубите со лос имаат модерна, целосна конкавна форма. Црвената палуба Со Скица Од Лос има димензии 8,5" широк. Лос Скејтборд Палуба Канадски Јавор Скица Црвена 8.5".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вонкос Мажи Со Качулка Од Јакна-Топол Спортски Фитнес На Отворено Долг Ракав Со Џебови Печатени Есенски Зимски Секојдневни Кардигански

Вонкос Мажи Со Качулка Од ЈакнаТопол Спортски Фитнес На Отворено Долг Ракав Со Џебови Печатени Есенски

DEN 1116.64

иопко Ветер Ѕвончиња Надворешна Градина Домашна Декорација Подарок Природна Школка Ветер Ѕвончиња Декор Природна Школка Ветер

Надворешна Градина Домашна Декорација Подарок Природни Школка Ветер Ѕвончиња[Име] : Природна школка ве�

DEN 2.33