• Свеж
Ајде Да Одиме На Тоа Графити За Улична Уметност Модерен Женски Графички Маички-Летен Врв Со Кратки Ракави Со Уникатна Шема Назад Кон Училишните Подароци

Ајде Да Одиме На Тоа Графити За Улична Уметност Модерен Женски Графички Маички-Летен Врв Со Кратки Ракави Со Уникатна Шема Назад

DEN 361.44

Од стока
Во магацинот

Барате удобна И стилска Маица за секојдневно носење, лежење дома, патување или вежбање? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави!Одликувајќи се со уникатна и модна графика на градите, Оваа Маица е направена од мек и удобен материјал кој нуди вистинска количина на истегнување. Со ласкаво вклопување што е лесно за носење и спарување со која било облека, тоа е совршен избор за секоја жена која бара практичен, но стилски врв.Изработена со материјали со врвен квалитет, Оваа Маица е дизајнирана да трае. Без разлика дали претпочитате рачно перење или машинско перење, тоа нема да се намали или истроши со текот на времето. За да ја одржите вашата кошула да изгледа најдобро, едноставно измијте ја во ладна вода со слични бои и исушете ја low.So ако барате летен врв за жени кој е разноврсен, удобен и стилски, не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави. Со својот уникатен графички и супериорен дизајн на квалитет, тој е идеален избор за секоја жена која сака да изгледа и да се чувствува одлично секој ден. 1. Мека и Удобна : одличен избор за секојдневно носење, Оваа Маичка со кратки ракави има мек и удобен материјал кој обезбедува целодневна удобност. 2. Удобно и Разноврсно : Совршено За секојдневно носење, вежбање или патување, нашите Маици нудат меко, еластично и удобно вклопување. 3. Разновидно Носење : од лежење дома до вежбање или патување, нашата кошула со кратки ракави е совршена за секоја активност. 4. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : ласкаво вклопување што е лесно за носење и слој со друга облека. 5. Достапна во Повеќе Големини и Бои : Оваа Маица е достапна во повеќе големини и бои за да одговара на секој тип на тело и личен стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи

фввитлих Маици За Жени Раглан Топ Женска Мода Печатена Врвна Кошула Обични Кратки Ракави Кошула Со Тркалезен Врат Лабава Лежерна

Женски Раглан Врвни Женски Модни Печатени Врвни Кошули Обични Кратки Ракави Кошула Кружен Врат Кошула �

DEN 3.33

Капрезе Маица За Жени Екипажот Вратот Лето Блузи Краток Ракав Маица Лабава Пуловер Маргаритка Печатење Маица Светло Виолетова

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Виолетова, Црвена, Сина, Темносина, Јоргована Б�

DEN 271.84

Авамо Дами Опуштени Тенкови Блузи Обични Маици За Одмор Лабаво Вклопување Ремени За Шпагети Маица Летни Кошули Со Ками Без Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Лабави Блузи За Резервоари, Ками За Спојување С

DEN 1.00

Еккаме Женски Долги Ракави Екипажот Кошули Дозвола Мода Жена Шарени Печатени Лабава Повик Маица Страна Сплит Пуловер Блузи Кошули

Модна Жена Маица Со Долги Ракави Летно Печатење Лабави Блузи блузи информации За Производот : Карактери

DEN 419.36