• Свеж
Тоа Е Поле Ден сите сте Смешни Подароци За Наставници За Жени Маица Црна 3X-Голема

Тоа Е Поле Ден сите сте Смешни Подароци За Наставници За Жени Маица Црна 3X-Голема

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

95% полиестер, 5% спандекс, големина унисекс, мека и растеглива ткаенина. Ако сакате лабава женска Маица (машка Маица), ве молиме купете ја. Карактеристики на производот : графичка маица, маица за печатење букви, секојдневен, краток ракав, врат на екипажот, модна маица. Сезона : Дизајн На Целата Сезона : Маичката е отпечатена со шема на предната страна со илустрации за печатење, отпечатоци од боја на вратоврска, кратки ракави и дизајн на вратот на екипажот за секојдневен и стилски изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм и ќе уживате во комплиментите на другите. Состојки : 95% полиестер, 5% спандекс, лесна, мека и растеглива ткаенина, многу удобна за целодневно носење. Појавување : Оваа Маица е совршена за секојдневен стил со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Упатства за нега : се препорачува превртување и миење во машина со ладна вода. Свртете внатре и надвор, сушење на ниска температура. Не избелувајте. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата детална табела со големини пред да ја купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Симпатична Графички Маици За Жени Трендовски Кошула Октоберфест Тркалезен Врат Врвови Со Кратки Ракави Смешна Секојдневна Кошула

●За Испорака ● Стандардна испорака 714 дена, брза испорака 37 дена (повисока цена) Овој смешен октомври фе

DEN 271.84

Глонме Дами Маица Екипажот Вратот Летни Врвови Букви Печатење Маица Дневна Облека Удобен Пуловер Секојдневен Краток Ракав Маица

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Тенки Фит Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Теп

DEN 264.96